120/08/2017INTER MANACOR  PORT DE SOLLER  1-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
227/08/201718:00CARDASSAR A  INTER MANACOR  2-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
302/09/201719:30INTER MANACOR  SINEU  1-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
409/09/201719:30SON VERI  INTER MANACOR  0-3  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
516/09/201719:15INTER MANACOR  LA UNION  1-0  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
623/09/201718:30ANDRATX  INTER MANACOR  0-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
730/09/201717:45INTER MANACOR  ROTLET-MOLINAR A  1-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
808/10/201719:00A-LLUBI A  INTER MANACOR  2-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
912/10/2017INTER MANACOR  XILVAR  2-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1015/10/201716:30ALARO  INTER MANACOR  2-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1121/10/201717:15INTER MANACOR  GENOVA  3-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1229/10/201719:00 LLOSETENSE BINTER MANACOR  1-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1301/11/201717:00INTER MANACOR  SANT JORDI  1-0  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1405/11/201718:00INDEPENDIENTE C/R  INTER MANACOR  1-5  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1511/11/201714:45INTER MANACOR  RTV. LA VICTORIA  2-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1618/11/201719:00AT. RAFAL  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1726/11/2017INTER MANACOR  SOLLER A  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1803/12/2017INTER MANACOR  CAMPOS  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1910/12/2017MURENSE  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2017/12/2017PORT DE SOLLER  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2107/01/2018INTER MANACOR  CARDASSAR A  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2214/01/2018SINEU  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2321/01/2018INTER MANACOR  SON VERI  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2428/01/2018LA UNION  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2504/02/2018INTER MANACOR  ANDRATX  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2611/02/2018ROTLET-MOLINAR A  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2718/02/2018INTER MANACOR  A-LLUBI A  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2825/02/2018XILVAR  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2904/03/2018INTER MANACOR  ALARO  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3011/03/2018GENOVA  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3118/03/2018INTER MANACOR  SANTANYI  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3225/03/2018SANT JORDI  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3308/04/2018INTER MANACOR  INDEPENDIENTE C/R  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3414/04/201817:30 RTV. LA VICTORIA  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3522/04/2018INTER MANACOR  AT. RAFAL  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3629/04/201817:00 SOLLER A  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3706/05/2018CAMPOS  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3813/05/2018INTER MANACOR  MURENSE  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
120/08/2017INTER MANACOR  PORT DE SOLLER  1-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
227/08/201718:00CARDASSAR A  INTER MANACOR  2-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
302/09/201719:30INTER MANACOR  SINEU  1-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
409/09/201719:30SON VERI  INTER MANACOR  0-3  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
516/09/201719:15INTER MANACOR  LA UNION  1-0  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
623/09/201718:30ANDRATX  INTER MANACOR  0-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
730/09/201717:45INTER MANACOR  ROTLET-MOLINAR A  1-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
808/10/201719:00A-LLUBI A  INTER MANACOR  2-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
912/10/2017INTER MANACOR  XILVAR  2-1  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1015/10/201716:30ALARO  INTER MANACOR  2-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1121/10/201717:15INTER MANACOR  GENOVA  3-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1229/10/201719:00 LLOSETENSE BINTER MANACOR  1-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1301/11/201717:00INTER MANACOR  SANT JORDI  1-0  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1405/11/201718:00INDEPENDIENTE C/R  INTER MANACOR  1-5  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1511/11/201714:45INTER MANACOR  RTV. LA VICTORIA  2-2  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1618/11/201719:00AT. RAFAL  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1726/11/2017INTER MANACOR  SOLLER A  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1803/12/2017INTER MANACOR  CAMPOS  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
1910/12/2017MURENSE  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2017/12/2017PORT DE SOLLER  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2107/01/2018INTER MANACOR  CARDASSAR A  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2214/01/2018SINEU  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2321/01/2018INTER MANACOR  SON VERI  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2428/01/2018LA UNION  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2504/02/2018INTER MANACOR  ANDRATX  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2611/02/2018ROTLET-MOLINAR A  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2718/02/2018INTER MANACOR  A-LLUBI A  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2825/02/2018XILVAR  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
2904/03/2018INTER MANACOR  ALARO  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3011/03/2018GENOVA  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3118/03/2018INTER MANACOR  SANTANYI  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3225/03/2018SANT JORDI  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3308/04/2018INTER MANACOR  INDEPENDIENTE C/R  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3414/04/201817:30 RTV. LA VICTORIA  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3522/04/2018INTER MANACOR  AT. RAFAL  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3629/04/201817:00 SOLLER A  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3706/05/2018CAMPOS  INTER MANACOR  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
3813/05/2018INTER MANACOR  MURENSE  -  PRIMERA REGIONAL PREFERENTAMATEURS
103-09-201711:30MANACOR AZARAGOZA3-2
125/08/201716:45MANACOR AMALLORCA1-1-amistosDIVISIO HONORJUVENIL
209/09/201717:00U.D. BELLVITGEMANACOR A0-1DIVISIO HONORJUVENIL
317/09/2017F.C. BARCELONAMANACOR A2-0DIVISIO HONORJUVENIL
423/09/201716:30MANACOR AGIMN MANRESA1-0DIVISIO HONORJUVENIL
501/10/201716:00GIRONA F.C.MANACOR A2-1DIVISIO HONORJUVENIL
607/10/201717:30MANACOR AR.C.D. ESPANYOL0-0DIVISIO HONORJUVENIL
712/10/2017UE SANT ANDREUMANACOR A3-1DIVISIO HONORJUVENIL
815/10/201717:00MANACOR AGIMNASTIC DE TARRAGONA0-0DIVISIO HONORJUVENIL
922/10/201716:00RCD MALLORCAMANACOR A1-0DIVISIO HONORJUVENIL
1028/10/201717:00MANACOR APEÑA DEPORTIVA4-0DIVISIO HONORJUVENIL
1104/11/201716:15U.D. CORNELLAMANACOR A3-0DIVISIO HONORJUVENIL
1211/11/201717:00MANACOR AC.F. DAMM1-1DIVISIO HONORJUVENIL
1319/11/2017MIRALBUENO EL OLIVARMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
1426/11/2017MANACOR AC.D. SAN FRANCISCO-DIVISIO HONORJUVENIL
1503/12/2017LLEIDA ESPORTIUMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
1610/12/2017REAL ZARAGOZAMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
1717/12/2017MANACOR AU.D. UNIFICACION BELLVITGE-DIVISIO HONORJUVENIL
1807/01/2018MANACOR AF.C. BARCELONA-DIVISIO HONORJUVENIL
1914/01/2018C GIMNASTIC MANRESAMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
2021/01/2018MANACOR AGIRONA F.C.-DIVISIO HONORJUVENIL
2128/01/2018R.C.D. ESPANYOLMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
2204/02/2018MANACOR AUE SANT ANDREU-DIVISIO HONORJUVENIL
2311/02/2018GIMNASTIC DE TARRAGONAMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
2418/02/2018MANACOR ARCD MALLORCA-DIVISIO HONORJUVENIL
2504/03/2018SANTA EULALIA AMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
2611/03/2018MANACOR AU.D. CORNELLA-DIVISIO HONORJUVENIL
2718/03/2018C.F. DAMMMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
2825/03/2018MANACOR AESTADIO MIRALBUENO EL OLIVAR-DIVISIO HONORJUVENIL
2901/04/2018C.D. SAN FRANCISCOMANACOR A-DIVISIO HONORJUVENIL
3008/04/2018MANACOR ALLEIDA ESPORTIU-DIVISIO HONORJUVENIL
126/08/201720:15MANACOR B  AT. BALEARES A  2-1  LIGA NACIONALJUVENIL
201/09/201720:00SAN FRANCISCO B  MANACOR B  2-0LIGA NACIONALJUVENIL
309/09/201716:30MANACOR B  CONSTANCIA A  1-3  LIGA NACIONALJUVENIL
416/09/201716:30LA SALLE A  MANACOR B  3-0  LIGA NACIONALJUVENIL
523/09/201718:30MANACOR B  MENORCA A  1-1  LIGA NACIONALJUVENIL
601/10/201712:00FERRERIES A  MANACOR B  4-0  LIGA NACIONALJUVENIL
707/10/201712:30MANACOR B  PENYA CIUTADELLA A  1-0  LIGA NACIONALJUVENIL
812/10/2017PORTMANY A  MANACOR B  2-0  LIGA NACIONALJUVENIL
914/10/201717:00CIDE A  MANACOR B  1-0  LIGA NACIONALJUVENIL
1022/10/201712:00MANACOR B  PLATGES DE CALVIA A  0-1  LIGA NACIONALJUVENIL
1128/10/201719:45MALLORCA B  MANACOR B  3-2  LIGA NACIONALJUVENIL
1201/11/201712:00MANACOR B  AT VILLACARLOS A  2-2  LIGA NACIONALJUVENIL
1305/11/201712:00UD MAHON A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
1412/11/201717:00MANACOR B  PENYA ARRABAL A  1-4  LIGA NACIONALJUVENIL
1519/11/201716:30FERRIOLENSE A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
1626/11/2017MANACOR B  P. BLANC I BLAVA A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
1703/12/2017SP. CIUTAT DE PALMA A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
1806/12/2017AT. BALEARES A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
1910/12/2017MANACOR B  SAN FRANCISCO B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2017/12/2017CONSTANCIA A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2107/01/2018MANACOR B  LA SALLE A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2214/01/2018MENORCA A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2321/01/2018MANACOR B  FERRERIES A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2428/01/2018PENYA CIUTADELLA ESP. A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2504/02/2018MANACOR B  PORTMANY A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2611/02/2018MANACOR B  CIDE A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2718/02/2018PLATGES DE CALVIA A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2801/03/2018MANACOR B  MALLORCA B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
2904/03/2018AT VILLACARLOS A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
3011/03/2018MANACOR B  UD MAHON A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
3118/03/2018PENYA ARRABAL A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
3225/03/2018MANACOR B  FERRIOLENSE A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
3308/04/2018P. BLANC I BLAVA A  MANACOR B  -  LIGA NACIONALJUVENIL
3415/04/2018MANACOR B  SP. CIUTAT DE PALMA A  -  LIGA NACIONALJUVENIL
127/08/201712:00MANACOR C  PETRA  3-1  1era REGIONALJUVENIL
202/09/201716:45GENOVA  MANACOR C  1-4  1era REGIONALJUVENIL
310/09/201712:00MANACOR C  MONTAURA  3-0  1era REGIONALJUVENIL
417/09/201719:00ESPANYA  MANACOR C  2-4 1era REGIONALJUVENIL
523/09/201720:15MANACOR C  ALCUDIA B  6-2  1era REGIONALJUVENIL
601/10/201712:30AT. RAFAL B  MANACOR C  1-1  1era REGIONALJUVENIL
708/10/201718:00MANACOR C  SON SARDINA A  0-0  1era REGIONALJUVENIL
812/10/2017PLA DE NA TESA AT. DEL P.D.N.T.  MANACOR C  1-6  1era REGIONALJUVENIL
914/10/201718:30ALGAIDA  MANACOR C  1-5  1era REGIONALJUVENIL
1022/10/201717:45MANACOR C  SP. CIUTAT DE PALMA B  5-0  1era REGIONALJUVENIL
1129/10/201718:00SON XIMELIS  MANACOR C  1-2  1era REGIONALJUVENIL
1201/11/201710:00MANACOR C  XILVAR  1-0  1era REGIONALJUVENIL
1305/11/201712:00INTERPLA D.T.  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
1411/11/201719:15MANACOR C  BUNYOLA 1-0  1era REGIONALJUVENIL
1519/11/201717:00SON CLADERA A  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
1626/11/2017MANACOR C  A-LLUBI  -  1era REGIONALJUVENIL
1703/12/2017PENYA ESP. S ARENAL  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
1810/12/2017MANACOR C  SANT JORDI A  -  1era REGIONALJUVENIL
1917/12/2017SANTA MONICA  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
2007/01/2018PETRA  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
2114/01/2018MANACOR C  GENOVA  -  1era REGIONALJUVENIL
2221/01/2018MONTAURA  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
2328/01/2018MANACOR C  ESPANYA  -  1era REGIONALJUVENIL
2404/02/2018ALCUDIA B  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
2511/02/2018MANACOR C  AT. RAFAL B  -  1era REGIONALJUVENIL
2618/02/2018SON SARDINA A  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
2725/02/2018MANACOR C  PLA DE NA TESA AT-  1era REGIONALJUVENIL
2804/03/2018MANACOR C  ALGAIDA  -  1era REGIONALJUVENIL
2911/03/2018SP. CIUTAT DE PALMA B  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
3018/03/2018MANACOR C  SON XIMELIS  -  1era REGIONALJUVENIL
3125/03/2018XILVAR  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
3208/04/2018MANACOR C  INTERPLA D.T.  -  1era REGIONALJUVENIL
3315/04/2018BUNYOLA CLUB DE FUTBOL  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
3422/04/2018MANACOR C  SON CLADERA A  -  1era REGIONALJUVENIL
3529/04/2018A-LLUBI  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
3606/05/2018MANACOR C  PENYA ESP. S ARENAL  -  1era REGIONALJUVENIL
3713/05/2018SANT JORDI A  MANACOR C  -  1era REGIONALJUVENIL
3820/05/2018MANACOR C  SANTA MONICA  -  1era REGIONALJUVENIL
101/10/201718:00AT. MANACOR  UNION LATINA6-0  2a REGIONALJUVENIL
208/10/201712:00SANT JORDI AT. MANACOR  0-3  3a REGIONALJUVENIL
529/10/2017DESCANSA  AT. MANACOR  -  6a REGIONALJUVENIL
605/11/201719:30AT. MANACOR  SANTANY-  7a REGIONALJUVENIL
712/11/201711:30CAN PICAFORT  AT. MANACOR  0-3  8a REGIONALJUVENIL
819/11/201718:00AT. MANACOR  MARGARITENSEN AT.-  9a REGIONALJUVENIL
826/11/2017AT. MANACOR  BINISSALEM B  -  9a REGIONALJUVENIL
903/12/2017SP. SAN FRANCISCO  AT. MANACOR  -  10a REGIONALJUVENIL
1010/12/2017AT. MANACOR  SP. SON FERRER  -  11a REGIONALJUVENIL
1117/12/2017UNIÓN LATINA  AT. MANACOR  -  12a REGIONALJUVENIL
1214/01/2018AT. MANACOR  LA VILETA  -  13a REGIONALJUVENIL
1321/01/2018BELLVER PALMA  AT. MANACOR  -  14a REGIONALJUVENIL
1428/01/2018JUV. C'AN PICAFORT  AT. MANACOR  -  15a REGIONALJUVENIL
1504/02/2018AT. MANACOR  ESTABLIMENTS  -  16a REGIONALJUVENIL
1611/02/2018SANT JORDI B  AT. MANACOR  -  17a REGIONALJUVENIL
1718/02/2018AT. MANACOR  SON CLADERA B  -  18a REGIONALJUVENIL
1804/03/2018AT. MANACOR  DESCANSA  -  19a REGIONALJUVENIL
1911/03/2018PATRONATO B  AT. MANACOR  -  20a REGIONALJUVENIL
2018/03/2018AT. MANACOR  AT. DE PAGUERA  -  21a REGIONALJUVENIL
2125/03/2018BINISSALEM B  AT. MANACOR  -  22a REGIONALJUVENIL
2208/04/2018AT. MANACOR  SP. SAN FRANCISCO  -  23a REGIONALJUVENIL
2315/04/2018SP. SON FERRER  AT. MANACOR  -  24a REGIONALJUVENIL
2422/04/2018AT. MANACOR  UNIÓN LATINA  -  25a REGIONALJUVENIL
2529/04/2018LA VILETA  AT. MANACOR  -  26a REGIONALJUVENIL
2606/05/2018AT. MANACOR  BELLVER PALMA  -  27a REGIONALJUVENIL
116/09/201717:00 MANACOR  ES PENYA ARRABAL  5-0  1ª REGIONAL ACADETS
223/09/201716:00 CONSTANCIA  MANACOR  1-4  1ª REGIONAL ACADETS
301/10/201710:15MANACOR  CIDE  3-0  1ª REGIONAL ACADETS
408/10/201713:00FERRIOLENSE  MANACOR  0-1  1ª REGIONAL ACADETS
515/10/201712:30 MANACOR  SP. CIUTAT DE PALMA  8-0  1ª REGIONAL ACADETS
621/10/201715:30CAMPOS  MANACOR  0-6  1ª REGIONAL ACADETS
729/10/201712:00MANACOR  MALLORCA  0-0  1ª REGIONAL ACADETS
804/11/201711:00SP. SAN FRANCISCO  MANACOR  0-1  1ª REGIONAL ACADETS
912/11/201712:00MANACOR  PENYA ARRABAL  1-0  1ª REGIONAL ACADETS
1018/11/201715:30JUVENTUD  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
1125/11/2017MANACOR  POLLENÇA I PORT  -  1ª REGIONAL ACADETS
1202/12/2017COL. SAN PEDRO  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
1309/12/2017MANACOR  PLATGES DE CALVIA A  -  1ª REGIONAL ACADETS
1416/12/2017VIVA SPORTS  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
1513/01/2018MANACOR  RTV. MALLORCA  -  1ª REGIONAL ACADETS
1620/01/2018ES JONQUET PENYA ARRABAL  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
1727/01/2018MANACOR  CONSTANCIA  -  1ª REGIONAL ACADETS
1803/02/2018CIDE  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
1910/02/2018MANACOR  FERRIOLENSE  -  1ª REGIONAL ACADETS
2017/02/2018SP. CIUTAT DE PALMA  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
2103/03/2018MANACOR  CAMPOS  -  1ª REGIONAL ACADETS
2210/03/2018MALLORCA  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
2317/03/2018MANACOR  SP. SAN FRANCISCO  -  1ª REGIONAL ACADETS
2424/03/2018RTV. PENYA ARRABAL  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
2507/04/2018MANACOR  JUVENTUD U.D.S.O.  -  1ª REGIONAL ACADETS
2614/04/201817:00 POLLENÇA I PORT  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
2721/04/2018MANACOR  COL. SAN PEDRO  -  1ª REGIONAL ACADETS
2828/04/2018PLATGES DE CALVIA A  MANACOR  -  1ª REGIONAL ACADETS
2905/05/2018MANACOR  VIVA SPORTS  -  1ª REGIONAL ACADETS
3012/05/2018RTV. MALLORCA  MANACOR  -1ª REGIONAL ACADETS
117/09/201711:00PLA d.n TESA AT.INTER MANACOR  1-0  2ª REGIONAL ECADETS
223/09/2017INTER MANACOR  Descansa  -  2ª REGIONAL ECADETS
330/09/201715:30 INTER MANACOR  GENOVA A  1-3  2ª REGIONAL ECADETS
407/10/201715:15ESPORLES  INTER MANACOR  0-1  2ª REGIONAL ECADETS
514/10/201717:00INTER MANACOR  PATRONATO B  3-2  2ª REGIONAL ECADETS
621/10/201717:00PILARES LA SOLEDAD INTER MANACOR  0-6  2ª REGIONAL ECADETS
729/10/201710:00INTER MANACOR  JUV. C AN PICAFORT  1-3  2ª REGIONAL ECADETS
804/11/2017Descansa  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
911/11/201711:30INTER MANACOR  S HORTA  1-5  2ª REGIONAL ECADETS
1018/11/201713:30MERCAT DE STA.CATALINAINTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
1125/11/2017INTER MANACOR  MARIA DE LA SALUT  -  2ª REGIONAL ECADETS
1202/12/201715:30 PORTO CRISTO B  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
1309/12/2017INTER MANACOR  SANTA CATALINA  -  2ª REGIONAL ECADETS
1416/12/2017UNIÓ ESPORTIVA STA MARIA  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
1513/01/2018INTER MANACOR  RTV. SAN FRANCISCO-  2ª REGIONAL ECADETS
1620/01/2018INTER MANACOR  PLA DE NA TESA AT.-  2ª REGIONAL ECADETS
1727/01/2018Descansa  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
1803/02/2018GENOVA A  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
1910/02/2018INTER MANACOR  ESPORLES  -  2ª REGIONAL ECADETS
2017/02/2018PATRONATO B  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
2103/03/2018INTER MANACOR  PLATGES DE CALVIA B  -  2ª REGIONAL ECADETS
2210/03/2018JUV. C AN PICAFORT  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
2317/03/2018INTER MANACOR  Descansa  -  2ª REGIONAL ECADETS
2424/03/2018S HORTA  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
2507/04/2018INTER MANACOR  MERCAT DE STA.CATALINA-  2ª REGIONAL ECADETS
2614/04/2018MARIA DE LA SALUT  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
2721/04/2018INTER MANACOR  PORTO CRISTO B  -  2ª REGIONAL ECADETS
2828/04/2018SANTA CATALINA  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL ECADETS
2905/05/2018INTER MANACOR  UNIÓ ESPORTIVA STA MARIA  -  2ª REGIONAL ECADETS
3012/05/2018RTV. SAN FRANCISCOINTER MANACOR  -2ª REGIONAL ECADETS
112/10/201716:15AT. MANACOR  FELANITX  -  2ª REGIONAL DCADETS
223/09/201718:00SON SARDINA B  AT. MANACOR  1-7  2ª REGIONAL DCADETS
330/09/2017Descansa  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
407/10/2017AT. MANACOR  descansa-  2ª REGIONAL DCADETS
514/10/2017ANDRATX  AT. MANACOR  3-1 2ª REGIONAL DCADETS
621/10/201715:00 AT. MANACOR  CALA D OR  7-0  2ª REGIONAL DCADETS
728/10/201710:00SP. CIUTAT DE PALMA  AT. MANACOR  3-1  2ª REGIONAL DCADETS
804/11/201718:00AT. MANACOR  AT. DE PAGUERA  2-4  2ª REGIONAL DCADETS
911/11/201717:00 AT. MARRATXÍ  AT. MANACOR  8-1  2ª REGIONAL DCADETS
1018/11/201712:00AT. MANACOR  SANTA CATALINA-  2ª REGIONAL DCADETS
1125/11/2017JUVENTUD S. O. AT..  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
1202/12/2017AT. MANACOR  SANTA PONSA  -  2ª REGIONAL DCADETS
1310/12/201712:00 AT. RAFAL B  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
1416/12/2017AT. MANACOR  SON CLADERA A  -  2ª REGIONAL DCADETS
1513/01/2018ARTA  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
1620/01/2018FELANITX  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
1727/01/2018AT. MANACOR  SON SARDINA B  -  2ª REGIONAL DCADETS
1803/02/2018AT. MANACOR  Descansa  -  2ª REGIONAL DCADETS
1910/02/2018COLLERENSE B  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
2017/02/2018AT. MANACOR  ANDRATX  -  2ª REGIONAL DCADETS
2103/03/2018CALA D OR  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
2210/03/2018AT. MANACOR  SP. AT. CIUTAT DE PALMA  -  2ª REGIONAL DCADETS
2317/03/2018AT. DE PAGUERA  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
2424/03/2018AT. MANACOR  AT. MARRATXÍ  -  2ª REGIONAL DCADETS
2507/04/2018SANTA CATALINA AT.  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
2614/04/2018AT. MANACOR  JUVENTUD S. O. AT..  -  2ª REGIONAL DCADETS
2721/04/2018SANTA PONSA  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
2828/04/2018AT. MANACOR  AT. RAFAL B  -  2ª REGIONAL DCADETS
2905/05/2018SON CLADERA A  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL DCADETS
3012/05/2018AT. MANACOR  ARTA  2ª REGIONAL DCADETS
117/09/201711:00SERVERENSE  OLIMPIC  1-1  1ª REGIONAL BCADETS
224/09/201711:45 OLIMPIC  BALEARS  2-2  2ª REGIONAL BCADETS
330/09/201715:30JUVENTUD CONSTANCIA A  OLIMPIC  3-1  3ª REGIONAL BCADETS
408/10/201711:45 OLIMPIC  LA SALLE AT.  1-1  4ª REGIONAL BCADETS
515/10/201712:15 AT. RAFAL A  OLIMPIC  0-1  5ª REGIONAL BCADETS
621/10/201719:15 OLIMPIC  POBLENSE  1-36ª REGIONAL BCADETS
728/10/201719:00LA UNION A  OLIMPIC  3-07ª REGIONAL BCADETS
804/11/201716:00OLIMPIC  SAN FRANCISCO  5-1  8ª REGIONAL BCADETS
911/11/201716:00AT. BALEARES  OLIMPIC  5-0  9ª REGIONAL BCADETS
1018/11/201715:15OLIMPIC  ALCUDIA A  -  10ª REGIONAL BCADETS
1125/11/2017LA SALLE  OLIMPIC  -  11ª REGIONAL BCADETS
1202/12/2017OLIMPIC  PENYA ARRABAL  -  12ª REGIONAL BCADETS
1309/12/2017ARENAL  OLIMPIC  -  13ª REGIONAL BCADETS
1416/12/2017OLIMPIC  SAN FRANCISCO AT.  -  14ª REGIONAL BCADETS
1513/01/2018SAN CAYETANO  OLIMPIC  -  15ª REGIONAL BCADETS
1620/01/2018OLIMPIC  SERVERENSE  -  16ª REGIONAL BCADETS
1727/01/2018BALEARS  OLIMPIC  -  17ª REGIONAL BCADETS
1803/02/2018OLIMPIC  JUVENTUD CONSTANCIA A  -  18ª REGIONAL BCADETS
1910/02/2018LA SALLE AT.  OLIMPIC  -  19ª REGIONAL BCADETS
2017/02/2018OLIMPIC  AT. RAFAL A  -  20ª REGIONAL BCADETS
2103/03/2018POBLENSE  OLIMPIC  -  21ª REGIONAL BCADETS
2210/03/2018OLIMPIC  LA UNION A  -  22ª REGIONAL BCADETS
2317/03/2018SAN FRANCISCO  OLIMPIC  -  23ª REGIONAL BCADETS
2424/03/2018OLIMPIC  AT. BALEARES  -  24ª REGIONAL BCADETS
2507/04/2018ALCUDIA A  OLIMPIC  -  25ª REGIONAL BCADETS
2614/04/2018OLIMPIC  LA SALLE  -  26ª REGIONAL BCADETS
2721/04/2018PENYA ARRABAL  OLIMPIC  -  27ª REGIONAL BCADETS
2828/04/2018OLIMPIC  ARENAL  -  28ª REGIONAL BCADETS
2905/05/2018SAN FRANCISCO AT.  OLIMPIC  -  29ª REGIONAL BCADETS
3012/05/2018OLIMPIC  SAN CAYETANO  -30ª REGIONAL BCADETS
124/09/201709:45 MANACOR  CONSTANCIA A  1-1  1ª REGIONAL AINFANTILS
201/10/201710:00ROTLET-MOLINAR A  MANACOR  2-3  1ª REGIONAL AINFANTILS
308/10/201710:00 MANACOR  SANTA CATALINA AT.  3-0  1ª REGIONAL AINFANTILS
415/10/201710:00SERVERENSE A  MANACOR  0-4  1ª REGIONAL AINFANTILS
522/10/201710:00 MANACOR  SAN FRANCISCO  3-1  1ª REGIONAL AINFANTILS
629/10/201718:00 AT. BALEARES  MANACOR  0-1  1ª REGIONAL AINFANTILS
705/11/201715:30MANACOR  SON CALIU1-11ª REGIONAL AINFANTILS
812/11/201710:00SALLA A  MANACOR  3-1  1ª REGIONAL AINFANTILS
919/11/201718:00ARENAL AMANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1026/11/2017MANACOR  JUVENTUD U.D.S.O.  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1103/12/201711:30 AT. RAFAL A  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1210/12/2017MANACOR  RTV. MALLORCA  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1317/12/2017BALEARS A  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1414/01/2018MANACOR  SP. AT. CIUTAT DE PALMA A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1521/01/2018LA SALLE AT. A  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1628/01/2018CONSTANCIA A  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1704/02/2018MANACOR  ROTLET-MOLINAR A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1811/02/2018SANTA CATALINA AT.  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
1918/02/2018MANACOR  SERVERENSE A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2025/02/2018SAN FRANCISCO  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2104/03/2018MANACOR  AT. BALEARES  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2211/03/2018PATRONATO A  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2318/03/2018MANACOR  SALLA A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2425/03/2018MANACOR  ARTA  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2508/04/201817:00 JUVENTUD U.D.S.O.  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2615/04/2018MANACOR  AT. RAFAL A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2722/04/201809:30 RTV. MALLORCA  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2829/04/2018MANACOR  BALEARS A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
2906/05/2018SP. AT. CIUTAT DE PALMA A  MANACOR  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
3013/05/2018MANACOR  LA SALLE AT. A  -  1ª REGIONAL AINFANTILS
124/09/201710:00 COL. SAN PEDRO  AT. MANACOR  1-1  2ª REGIONAL FINFANTILS
201/10/201712:00AT. MANACOR  LLOSETENSE  1-3  2ª REGIONAL FINFANTILS
308/10/201711:30
SANTA CATALINA  AT. MANACOR  1-5  2ª REGIONAL FINFANTILS
415/10/201710:45 AT. MANACOR  BINISSALEM A  1-4  2ª REGIONAL FINFANTILS
522/10/201710:00SON SARDINAAT. MANACOR  2-4  2ª REGIONAL FINFANTILS
629/10/201717:15AT. MANACOR  BUNYOLA3-1  2ª REGIONAL FINFANTILS
705/11/201711:30AT. MANACOR  MONTAURA  2-1  2ª REGIONAL FINFANTILS
812/11/201716:00RTV. ARENAL DEL A.  AT. MANACOR  0-10  2ª REGIONAL FINFANTILS
919/11/201716:00AT. MANACOR  RTV. PATRONATO AT.  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1026/11/2017PETRA  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1103/12/2017AT. MANACOR  AT. SAN CAYETANO D.S.C.  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1210/12/201711:30 ESPAÑA AT. D.E.  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1317/12/2017AT. MANACOR  SANTA MARIA del UESM  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1414/01/2018PLA DE NA TESA AT.AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1521/01/2018AT. MANACOR  RTV.. SON CALIU A  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1628/01/2018AT. MANACOR  COL. SAN PEDRO  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1704/02/2018LLOSETENSE  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1811/02/2018AT. MANACOR  SANTA CATALINA  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
1918/02/2018BINISSALEM A  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2025/02/2018AT. MANACOR  SON SARDINA AT D.S.S.  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2104/03/2018BUNYOLA CLUB DE FUTBOL  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2211/03/2018MONTAURA  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2318/03/2018AT. MANACOR  RTV. ARENAL DEL A.  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2425/03/2018RTV. PATRONATO AT.  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2508/04/2018AT. MANACOR  PETRA  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2615/04/2018AT. SAN CAYETANO D.S.C.  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2722/04/2018AT. MANACOR  ESPAÑA AT. D.E.  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2829/04/2018SANTA MARIA del UESM  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
2906/05/2018AT. MANACOR  PLA DE NA TESA AT.-  2ª REGIONAL FINFANTILS
3013/05/2018RTV.. SON CALIU A  AT. MANACOR  -  2ª REGIONAL FINFANTILS
124/09/201710:00 PENYA ARRABAL  OLIMPIC  6-3  1ª REGIONAL BINFANTILS
201/10/201716:15OLIMPIC  SP. CIUTAT DE PALMA A  3-1  1ª REGIONAL BINFANTILS
308/10/201711:00FERRIOLENSE  OLIMPIC  0-1  1ª REGIONAL BINFANTILS
415/10/201715:00OLIMPIC  JUV CONSTANCIA A  3-2  1ª REGIONAL BINFANTILS
522/10/201710:30ALCUDIA A  OLIMPIC  1-4  1ª REGIONAL BINFANTILS
629/10/201715.30OLIMPIC  SON CALIU  4-3-  1ª REGIONAL BINFANTILS
705/11/201710:00SAN FRANCISCO AT.  OLIMPIC  4-4  1ª REGIONAL BINFANTILS
812/11/201710:00OLIMPIC  PENYA ARRABAL  0-7  1ª REGIONAL BINFANTILS
919/11/201711:15CIDE A  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1026/11/2017OLIMPIC  PLA DE NA TESA  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1103/12/2017MADRE ALBERTA A  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1210/12/2017OLIMPIC  POBLENSE  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1317/12/2017LA UNION A  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1414/01/201810:00 POLLENÇA I PORT  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1521/01/2018OLIMPIC  MALLORCA  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1628/01/2018OLIMPIC  ES JONQUET PENYA ARRABAL  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1704/02/2018SP. CIUTAT DE PALMA A  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1811/02/2018OLIMPIC  FERRIOLENSE  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
1918/02/2018JUVENTUD CONSTANCIA A  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2025/02/2018OLIMPIC  ALCUDIA A  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2104/03/2018CAMPOS  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2211/03/2018OLIMPIC  SAN FRANCISCO AT.  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2318/03/2018PENYA ARRABAL  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2425/03/2018OLIMPIC  CIDE A  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2508/04/2018PLA DE NA TESA  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2615/04/2018OLIMPIC  MADRE ALBERTA A  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2722/04/2018POBLENSE  OLIMPIC  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2829/04/2018OLIMPIC  LA UNION A  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
2906/05/2018OLIMPIC  POLLENÇA I PORT  -  1ª REGIONAL BINFANTILS
3013/05/2018MALLORCA  OLIMPIC  1ª REGIONAL BINFANTILS
124/09/201716:15 INTER MANACOR  JUVENTUD1-1  2ª REGIONAL DINFANTILS
201/10/201716:45MURENSE  INTER MANACOR  5-1  2ª REGIONAL DINFANTILS
308/10/201716:00 INTER MANACOR  ALGAIDA  1-1  2ª REGIONAL DINFANTILS
415/10/201709:45 COLLERENSE A  INTER MANACOR  5-0  2ª REGIONAL DINFANTILS
522/10/201716:00 INTER MANACOR  GENOVA A  0-2  2ª REGIONAL DINFANTILS
629/10/201710:00LA REAL DE L.U.  INTER MANACOR  3-02ª REGIONAL DINFANTILS
705/11/201712:15CAMP REDOINTER MANACOR  2-4  2ª REGIONAL DINFANTILS
812/11/201715:00INTER MANACOR  PLATGES DE CALVIA B  2ª REGIONAL DINFANTILS
919/11/201712:00 URBANITZACIONS  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1026/11/2017INTER MANACOR  SP. SON FERRER  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1103/12/2017AT. SANTA MONICA DEL S.M.  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1210/12/2017INTER MANACOR  ESPANYA  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1317/12/2017MERCAT DE STA.CATALINAINTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1414/01/2018INTER MANACOR  FERRIOLENSE AT D.F.  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1521/01/201809:00 RTV. RAFAL DEL AT.R.  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1628/01/201817:00 JUVENTUD S. O. AT.  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1704/02/2018INTER MANACOR  MURENSE  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1811/02/2018ALGAIDA  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
1918/02/2018INTER MANACOR  COLLERENSE A  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2025/02/2018GENOVA A  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2104/03/2018INTER MANACOR  LA REAL DE L.U.  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2211/03/2018INTER MANACOR  AT. DE PAGUERA  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2318/03/2018PLATGES DE CALVIA B  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2425/03/2018INTER MANACOR  URBANITZACIONS  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2508/04/201812:00 SP. SON FERRER  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2615/04/2018INTER MANACOR  AT. SANTA MONICA DEL S.M.  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2722/04/201812:30 ESPANYA  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
2829/04/2018INTER MANACOR  MERCAT DE STA.CATALINA-  2ª REGIONAL DINFANTILS
2906/05/2018FERRIOLENSE AT D.F.  INTER MANACOR  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
3013/05/2018INTER MANACOR  RTV. RAFAL DEL AT.R.  -  2ª REGIONAL DINFANTILS
101-oct10:15 RTVº. SON CALIU  MANACOR  2-6PREFERENT A ALEVÍALEVINS
208-oct09:30 MANACOR  MALLORCA "B"  4-0PREFERENT A ALEVÍALEVINS
315-oct12:45MANACOR  BEAT R. LLULL "A"  5-1  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
422-oct13:00ATº CIUTAT DE PALMA AMANACOR  1-9PREFERENT A ALEVÍALEVINS
529-oct10:00MANACOR  LA UNIÓN "A"  8-0  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
605-nov11:30 SERVERENSE "A"  MANACOR  0-2  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
712-nov10:15MANACOR  CAMPOS  10-0  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
818-nov20:15 MALLORCA "A"  MANACOR  4-0  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
926-nov11.15MANACOR  ROTLET MOLINAR "A"  7-0PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1003-dic09:15MADRE ALBERTA "A"  MANACOR  1-2  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1110-dic11:00MANACOR  FERRIOLENSE  6-0  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1217-dic11:00SAN FRANCISCO  MANACOR  2-5  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1314-ene10:00MANACOR  BALEARS "A"  3-2  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1421-ene09:30BINISSALEM "A"  MANACOR 2-6PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1528-ene11:15MANACOR  JUVENTUD "A"  8-1  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1604-feb11:00MANACOR  RTVº. SON CALIU  5-1  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1710-feb20:15 MALLORCA "B"  MANACOR  2-3  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1818-feb10:00BEAT R. LLULL "A"  MANACOR  1-7  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
1925-feb11:00MANACOR  SP. ATº CIUTAT DE PALMA A2-0  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2004-mar13:00LA UNIÓN "A"  MANACOR  0-4  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2111-mar12:00MANACOR  SERVERENSE "A"  7-1  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2217-mar18:45CAMPOS  MANACOR  0-4  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2325-mar11:00MANACOR  MALLORCA "A"  1-2  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2401-abr12:30 ROTLET MOLINAR AMANACOR  2-6  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2508-abr09:45MANACOR  MADRE ALBERTA A 2-3  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2623-abr11:00FERRIOLENSE  MANACOR  0-8  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2706-mayMANACOR  SAN FRANCISCO  -  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2813-may16:00BALEARS "A"  MANACOR  2-5  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
2920-may11:00MANACOR  BINISSALEM "A"  6-1  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
3027-may11:00JUVENTUD "A"  MANACOR  -  PREFERENT A ALEVÍALEVINS
101-oct10:00 ATº MANACOR D.M.  BALEARS "B"  4-31ª REGIONAL DALEVINS
208-oct13:00 ATº LA UNION  ATº MANACOR D.M.  2-21ª REGIONAL DALEVINS
315-oct11:15ATº MANACOR D.M.  SP. SANT MARCAL "B"  3-11ª REGIONAL DALEVINS
422-oct10:30ESCOLAR  ATº MANACOR D.M.  2-6  1ª REGIONAL DALEVINS
529-oct11:15ATº MANACOR  VALLDEMOSSA ATº  7-2  1ª REGIONAL DALEVINS
605-nov10:30ALARÓ "A"  ATº MANACOR D.M.  2-5  1ª REGIONAL DALEVINS
712-nov09:00ATº MANACOR D.M.  FELANITX  3-2  1ª REGIONAL DALEVINS
819-nov11:30SP. ATº CIUTAT DE PALMA "B"  ATº MANACOR D.M.  9-1 1ª REGIONAL DALEVINS
926-nov10:00ATº MANACOR D.M.  ATLETICO CIDE "A"  3-2  1ª REGIONAL DALEVINS
1003-dic10:00 POLLENÇA I PORT  ATº MANACOR D.M.  7-2  1ª REGIONAL DALEVINS
1107-ene11:30ATº MANACOR ÀGORA PORTALS "B"  6-0  1ª REGIONAL DALEVINS
1217-dic11:00 CD CONSELL "A"  ATº MANACOR 1-2  1ª REGIONAL DALEVINS
1314-ene11:15ATº MANACOR D.M.  URBANITZACIONS "A"  7-3  1ª REGIONAL DALEVINS
1421-ene11:00ROTLET MOLINAR "B"  ATº MANACOR D.M.  SUSP1ª REGIONAL DALEVINS
1528-ene11:15ATº MANACOR D.M.  CIDE "B"  2-31ª REGIONAL DALEVINS
1604-feb15:30BALEARS "B"  ATº MANACOR D.M.  4-31ª REGIONAL DALEVINS
1818-feb15:30SANT MARCAL BATº MANACOR 1-3  1ª REGIONAL DALEVINS
2111-mar09:30ATº MANACOR ALARÓ "A"  4-4  1ª REGIONAL DALEVINS
2218-mar11:30FELANITX  ATº MANACOR 4-0  1ª REGIONAL DALEVINS
2508-abr12:30ATº MANACOR POLLENÇA I PORT  0-6  1ª REGIONAL DALEVINS
2621-abr20:00ÀGORA PORTALS "B"  ATº MANACOR D.M.  2-5  1ª REGIONAL DALEVINS
2706-mayATº MANACOR D.M.  CD CONSELL "A"  -  1ª REGIONAL DALEVINS
2920-may12:15ATº MANACOR ROTLET MOLINAR "B"  3-1  1ª REGIONAL DALEVINS
3027-may10:30CIDE "B"  ATº MANACOR D.M.  -  1ª REGIONAL DALEVINS
101-oct11:15 OLIMPIC  CIDE "A"  7,1PREFERENT BALEVINS
208-oct10:30 ATº SON CALIU  OLIMPIC  0-5PREFERENT BALEVINS
315-oct09:30PENYA ARRABAL "A"  OLIMPIC  4-3PREFERENT BALEVINS
422-oct10:00OLIMPIC  SALLA "A"  1-2PREFERENT BALEVINS
529-oct13:00SP. CIUTAT DE PALMA AOLIMPIC  1-3  PREFERENT BALEVINS
605-nov09:30OLIMPIC  COL. SAN PEDRO  4-0  PREFERENT BALEVINS
712-nov12:30 PATRONATO "A"  OLIMPIC  0-10  PREFERENT BALEVINS
819-nov11:00OLIMPIC  SANTA CATALINA ATº  5-0PREFERENT BALEVINS
926-nov14:00POBLENSE "A"  OLIMPIC  5-3  PREFERENT BALEVINS
1003-dic09:45OLIMPIC  SALLA "B"  6-2  PREFERENT BALEVINS
1110-dic14:30LA SALLE "A"  OLIMPIC  5-0  PREFERENT BALEVINS
1217-dic09:30OLIMPIC  RTVº MALLORCA  3-2PREFERENT BALEVINS
1314-ene14:00ATº BALEARES  OLIMPIC  2-1  PREFERENT BALEVINS
1421-ene11:00OLIMPIC  ESPANYA  1-2PREFERENT BALEVINS
1528-ene12:30ATº RAFAL "A"  OLIMPIC  0-10  PREFERENT BALEVINS
1604-feb10:30CIDE "A"  OLIMPIC  1-0  PREFERENT BALEVINS
1712-feb10:45OLIMPIC  ATº SON CALIU  7-0  PREFERENT BALEVINS
1818-feb10:30OLIMPIC  PENYA ARRABAL "A"  0-0  PREFERENT BALEVINS
1925-feb14:30
SALLA "A"  OLIMPIC  2-0  PREFERENT BALEVINS
2004-mar11:00OLIMPIC  SP. CIUTAT DE PALMA "A"  3-3  PREFERENT BALEVINS
2111-mar11:05COL. SAN PEDRO  OLIMPIC  0-2  PREFERENT BALEVINS
2218-mar11:00OLIMPIC  PATRONATO "A"  9-1  PREFERENT BALEVINS
2325-mar12:15SANTA CATALINA AT  OLIMPIC  1-3PREFERENT BALEVINS
2401-abr11:00OLIMPIC  POBLENSE "A"  3-2  PREFERENT BALEVINS
2508-abr14:30SALLA "B"  OLIMPIC  1-3  PREFERENT BALEVINS
2622-abr15:30OLIMPIC  LA SALLE "A"  1-5  PREFERENT BALEVINS
2705-may20:15 RTVº MALLORCA  OLIMPIC  1-2  PREFERENT BALEVINS
2813-may15:45OLIMPIC  ATº BALEARES  0-2  PREFERENT BALEVINS
2919-may19:00 ESPANYA  OLIMPIC  2-3  PREFERENT BALEVINS
3027-may17:30OLIMPIC  ATº RAFAL "A"  -  PREFERENT BALEVINS
101-oct10:00 INTER MANACOR "A"  ESPAÑA ATº D.E. "A"  1-12ªREGIONAL DALEVINS
207-oct18:00 SES SALINES  INTER MANACOR "A"  0-62ªREGIONAL DALEVINS
315-oct09:00 INTER MANACOR "A"  RTVº ARENAL DEL A. "A"  10-02ªREGIONAL DALEVINS
421-oct19:00 SANTANYI  INTER MANACOR "A"  2-5  2ªREGIONAL DALEVINS
529-oct09:00 INTER MANACOR "A"  JUVENIL PETRA  1-0  2ªREGIONAL DALEVINS
604-nov19:30 CALA D'OR  INTER MANACOR "A"  9-4  2ªREGIONAL DALEVINS
712-nov09:00INTER MANACOR "A"  ALGAIDA "A"  0-5  2ªREGIONAL DALEVINS
819-nov13:00 LLEVANT  INTER MANACOR "A"  0-10  2ªREGIONAL DALEVINS
926-nov09:00INTER MANACOR "A"  SERVERENSE "B"  2-2  2ªREGIONAL DALEVINS
1003-dic11:15CAMPOS ATLÉTIC B  INTER MANACOR A1-5  2ªREGIONAL DALEVINS
1110-dic09:45INTER MANACOR "A"  RTVº ARENAL B4-0  2ªREGIONAL DALEVINS
1217-dic11:30ARTÀ ATLÈTIC DEL A.  INTER MANACOR A  1-8  2ªREGIONAL DALEVINS
1314-ene09:45INTER MANACOR "A"  CARDASSAR "B"  9-2  2ªREGIONAL DALEVINS
1421-ene10:00SINEU  INTER MANACOR "A"  0-102ªREGIONAL DALEVINS
1528-eneINTER MANACOR "A"  Descansa   2ªREGIONAL DALEVINS
1604-feb16:00 ESPAÑA ATº D.E. "A"  INTER MANACOR "A"  1-12ªREGIONAL DALEVINS
1711-feb09:45INTER MANACOR A SES SALINES  9-0  2ªREGIONAL DALEVINS
1818-feb18:00 RTVº ARENAL A  INTER MANACOR A  4-10  2ªREGIONAL DALEVINS
1925-feb12:15INTER MANACOR A SANTANYI  6-1  2ªREGIONAL DALEVINS
2003-mar19:00JUVENIL PETRA  INTER MANACOR "A"  2-1  2ªREGIONAL DALEVINS
2111-mar09:30INTER MANACOR A CALA D'OR  1-4  2ªREGIONAL DALEVINS
2218-mar10:00ALGAIDA AINTER MANACOR A 2-0  2ªREGIONAL DALEVINS
2325-marINTER MANACOR ALLEVANT  6-0  2ªREGIONAL DALEVINS
2401-abr11:15 SERVERENSE BINTER MANACOR A  2-3  2ªREGIONAL DALEVINS
2508-abr11:00INTER MANACOR ACAMPOS ATLÉTIC B  2-1  2ªREGIONAL DALEVINS
2622-abr09:00RTVº ARENAL BINTER MANACOR "A"  1-6  2ªREGIONAL DALEVINS
2706-may12:00INTER MANACOR A ARTÀ ATLÈTIC 6-1  2ªREGIONAL DALEVINS
2813-may11:30CARDASSAR "B"  INTER MANACOR "A"  0-10  2ªREGIONAL DALEVINS
2920-may15:00INTER MANACOR "A"  SINEU  10-0  2ªREGIONAL DALEVINS
3027-mayDescansa  INTER MANACOR "A"  -  2ªREGIONAL DALEVINS
101-oct10:00 ALGAIDA "B"  INTER MANACOR "B"  1-92ªREGIONAL CALEVINS
208-oct09:30 INTER MANACOR "B"  ESPAÑA ATº B  1-22ªREGIONAL CALEVINS
315-octDescansa  INTER MANACOR "B"  -  2ªREGIONAL CALEVINS
422-oct10:00INTER MANACOR "B"  JUV. C'AN PICAFORT B1-2  2ªREGIONAL CALEVINS
528-oct19:00ATº ESCOLAR DEL E.  INTER MANACOR "B"  3-3  2ªREGIONAL CALEVINS
605-nov09:00INTER MANACOR "B"  PETRA  0-8  2ªREGIONAL CALEVINS
712-nov12:15C'AS CONCOS  INTER MANACOR "B"  3-0  2ªREGIONAL CALEVINS
819-nov09:45INTER MANACOR "B"  ES PLA "B"  7-1  2ªREGIONAL CALEVINS
926-nov12:30 SERVERINS DEL S.  INTER MANACOR "B"  4-1  2ªREGIONAL CALEVINS
1003-dic11:00INTER MANACOR B CAMPOS ATLÉTIC A 0-6  2ªREGIONAL CALEVINS
1110-dic11:15CARDASSAR "A"  INTER MANACOR "B"  9-1  2ªREGIONAL CALEVINS
1217-dicINTER MANACOR "B"  DESCANSA  -  2ªREGIONAL CALEVINS
1314-ene10:00URBANITZACIONS "B"  INTER MANACOR "B"  3-4  2ªREGIONAL CALEVINS
1421-ene09:00INTER MANACOR "B"  S'HORTA ATLÉTICO D.S.  SUSP 2ªREGIONAL CALEVINS
1528-ene10:30ARENAL "C"  INTER MANACOR "B"  8-4  2ªREGIONAL CALEVINS
1604-feb09:00INTER MANACOR "B"  ALGAIDA "B"  3-02ªREGIONAL CALEVINS
1711-feb10:00ESPAÑA ATº BINTER MANACOR B 3-2  2ªREGIONAL CALEVINS
1818-febINTER MANACOR BDescansa  -  2ªREGIONAL CALEVINS
1925-feb12:30CAN PICAFORT INTER MANACOR B-  2ªREGIONAL CALEVINS
2004-mar11:00INTER MANACOR "B"  ATº ESCOLAR3-0  2ªREGIONAL CALEVINS
2110-mar19:00PETRA  INTER MANACOR B  8-1  2ªREGIONAL CALEVINS
2218-mar09:45INTER MANACOR B C'AS CONCOS  0-4  2ªREGIONAL CALEVINS
2323-mar18:30ES PLA BINTER MANACOR B2-3  2ªREGIONAL CALEVINS
2401-abr10:00INTER MANACOR B  SERVERINS DEL S.  3-2  2ªREGIONAL CALEVINS
2510-abr18:30CAMPOS ATLÉTIC A INTER MANACOR B  -  2ªREGIONAL CALEVINS
2622-abr09:45INTER MANACOR "B"  CARDASSAR "A"  1-5  2ªREGIONAL CALEVINS
2706-mayINDEPENDIENTE C/R  INTER MANACOR "B"  -  2ªREGIONAL CALEVINS
2813-may10:00INTER MANACOR BURBANITZACIONS "B"  4-2 2ªREGIONAL CALEVINS
2920-may19:00S'HORTA ATLÉTICO D.S.  INTER MANACOR "B"  3-7  2ªREGIONAL CALEVINS
3027-may16:00INTER MANACOR "B"  ARENAL "C"  -  2ªREGIONAL CALEVINS
101/10/201610:30 LLOSETENSE "A"  MANACOR  0-21ª REGIONAL CBENJAMINS
208/10/201610:45 MANACOR  PLA DE NA TESA  7-01ª REGIONAL CBENJAMINS
312/10/201609:30 SAN FRANCISCO  MANACOR  2-11ª REGIONAL CBENJAMINS
415/10/201610:00 MANACOR  ATº SON CALIU  2-01ª REGIONAL CBENJAMINS
522/10/201614:30 LA SALLE "A"  MANACOR  0-21ª REGIONAL CBENJAMINS
629/10/201612:30 MANACOR  SP. CIUTAT DE PALMA  3-2  1ª REGIONAL CBENJAMINS
705/11/201612:30 ARENAL  MANACOR  2-2  1ª REGIONAL CBENJAMINS
812/11/201612:30MANACOR  ATº DE PAGUERA  10-0  1ª REGIONAL CBENJAMINS
919/11/201611:00CAMPOS  MANACOR  2-31ª REGIONAL CBENJAMINS
1026/11/2016MANACOR  Descansa  -  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1103/12/201612:15 MANACOR  RTVº LA VICTORIA  2-3  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1206/12/2016Descansa  MANACOR  -  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1310/12/201612:15MANACOR  SOLLERENSE D.S.  1-2  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1417/12/201614:30LA SALLE ATº AMANACOR  0-6  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1514/01/201715:45MANACOR  SP CIUTAT DE PALMA  5-0  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1621/01/201715:30ATº BALEARES  MANACOR  SUSP1ª REGIONAL CBENJAMINS
1728/01/201710:00MANACOR  ATº MARRATXÍ  5-4  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1804/02/201710:00MANACOR  LLOSETENSE "A"  2-0  1ª REGIONAL CBENJAMINS
1911/02/201710:00PLA DE NA TESA  MANACOR  0-8  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2018/02/201712:00MANACOR  SAN FRANCISCO  5-0  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2124/02/201720:15ATº SON CALIU  MANACOR  2-1  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2201/03/2017MANACOR  LA SALLE "A"  7-1  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2304/03/201711:30SP. CIUTAT DE PALMA  MANACOR  2-1  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2422/03/201717:45MANACOR  ARENAL  -  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2518/03/201711:00ATº DE PAGUERA  MANACOR  1-13  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2625/03/201712:15MANACOR  CAMPOS  2-1  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2701/04/2017Descansa  MANACOR  -  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2808/04/201719:45RTVº LA VICTORIA  MANACOR  2-2  1ª REGIONAL CBENJAMINS
2922/04/2017MANACOR  Descansa  -  1ª REGIONAL CBENJAMINS
3029/04/201710:00 SOLLERENSEMANACOR  1-2  1ª REGIONAL CBENJAMINS
3106/05/201714:00MANACOR  LA SALLE ATº "A"  10-1  1ª REGIONAL CBENJAMINS
3213/05/201711:30SP CIUTAT DE PALMA  MANACOR  3-5  1ª REGIONAL CBENJAMINS
3320/05/201710:00MANACOR  ATº BALEARES  3-2  1ª REGIONAL CBENJAMINS
3427/05/201710:30ATº MARRATXÍ  MANACOR  1ª REGIONAL CBENJAMINS
108/10/201610:45 INTER MANACOR  SERVERINS DEL S.  2-22ªREGIONAL CBENJAMINS
215/10/201610:00 C'AS CONCOS  INTER MANACOR  4-32ªREGIONAL CBENJAMINS
322/10/201609:00 INTER MANACOR  ESCOLAR  0-102ªREGIONAL CBENJAMINS
429/10/201610:30 LLEVANT  INTER MANACOR  1-8  2ªREGIONAL CBENJAMINS
505/11/201610:15 INTER MANACOR  CALA D'OR  1-8  2ªREGIONAL CBENJAMINS
612/11/201610:00PORTO CRISTO  INTER MANACOR  4-0  2ªREGIONAL CBENJAMINS
826/11/201610:00 SP. MANACOR  INTER MANACOR  1-1  2ªREGIONAL CBENJAMINS
903/12/201612:00INTER MANACOR  ALGAIDA  0-5  2ªREGIONAL CBENJAMINS
706/12/201611:00INTER MANACOR  SES SALINES  0-2  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1010/12/201611:00ARTA  INTER MANACOR  4-1  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1108/12/2016INTER MANACOR  SANTANYI  0-22ªREGIONAL CBENJAMINS
1214/01/201711:00CARDASSAR  INTER MANACOR  7-1  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1321/01/201710:00INTER MANACOR  SINEU  SUSP2ªREGIONAL CBENJAMINS
1428/01/201710:30 ESPANYA  INTER MANACOR  -  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1504/02/201709:00INTER MANACOR  PETRA  2-3  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1611/02/201711:15SERVERINS DEL S.  INTER MANACOR  0-4  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1718/02/201709:30INTER MANACOR  C'AS CONCOS  1-2  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1824/02/201719:00ESCOLAR  INTER MANACOR  -  2ªREGIONAL CBENJAMINS
1904/03/201710:00INTER MANACOR  LLEVANT  suspes2ªREGIONAL CBENJAMINS
2011/03/201711:00CALA D'OR  INTER MANACOR  3-1  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2118/03/201710:00INTER MANACOR  PORTO CRISTO  0-3  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2301/04/201709:00INTER MANACOR  SP. MANACOR  1-5  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2205/04/201719:00SES SALINES  INTER MANACOR  -  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2408/04/201710:00ALGAIDA  INTER MANACOR  5-0  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2522/04/201709:30INTER MANACOR  ARTA  0-5  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2628/04/201719:00SANTANYI  INTER MANACOR  1-1  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2706/05/201710:00INTER MANACOR  CARDASSAR  1-5  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2813/05/201710:30SINEU  INTER MANACOR  2-0  2ªREGIONAL CBENJAMINS
2920/05/201712:00INTER MANACOR  ESPANYA  2-0  2ªREGIONAL CBENJAMINS
3027/05/201712:00PETRA  INTER MANACOR  2ªREGIONAL CBENJAMINS
222-oct.10:30 PETRA  MANACOR  2-2  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
125-oct.18:00 MANACOR  ES PLA "A"  4-2  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
329-oct.10:00 MANACOR  Descansa  -  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
44-nov.19:00FELANITX  MANACOR  0-10  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
512-nov.10:15MANACOR  ARTA  6-2  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
619-nov.Descansa  MANACOR  -  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
726-nov.10:15MANACOR  SANTANYI  5-2  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
82-dic.19:00SANTA MONICA  MANACOR  0-10  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
96-dic.10:00MANACOR  ES PLA "B"  10-0  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1010-dic.11:15CAMPOS  MANACOR  0-10  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1117-dic.11:00MANACOR  CARDASSAR ATLÉTIC  4-2PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1213-ene.19:00ATº ESCOLAR DEL E.  MANACOR  0-7  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1321-ene.10:15MANACOR  SERVERENSE  5-1PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1427-ene.19:00CALA D'OR  MANACOR  0-7  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
154-feb.10:15MANACOR  SINEU  10-0PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1611-feb.11:00ES PLA "A"  MANACOR  1-1  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1718-feb.10:00MANACOR  PETRA  3-1  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
1825-feb.Descansa  MANACOR  -  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
194-mar.10:00MANACOR  FELANITX  10-0  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2010-mar.19:00ARTA  MANACOR  1-8  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2118-mar.MANACOR  Descansa  -  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
231-abr.10:00MANACOR  SANTA MONICA  10-0  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
247-abr.19:30ES PLA "B"  MANACOR  0-10  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2522-abr.11:00MANACOR  CAMPOS  10-0  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2224-abril10:30SANTANYI  MANACOR  0-6  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2628-abr.19:00CARDASSAR ATLÉTIC  MANACOR  2-3  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
276-may.14:00MANACOR  ATº ESCOLAR3-5  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2813-may.16:30SERVERENSE  MANACOR  1-6  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
2920-may.15:15MANACOR  CALA D'OR  -  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
3027-may.10:30SINEU  MANACOR  -  PREBENJAMINS GRUP BPRE BENJAMI
115-oct.12:00 PLA DE NA TESA  ATº MANACOR D.M.  0-2PREBENJAMINS GRUP CPRE BENJAMI
222-oct.ATº MANACOR D.M.  Descansa  -  PREBENJAMINS GRUP C
329-oct.12:30 ARENAL  ATº MANACOR D.M.  4-2  PREBENJAMINS GRUP C
45-nov.11:15 ATº MANACOR D.M.  MARGARITENSE ATLÈTIC  1-1  PREBENJAMINS GRUP C
512-nov.11:00 INTERPLÀ  ATº MANACOR D.M.  4-1  PREBENJAMINS GRUP C
619-nov.11:00 ATº MANACOR D.M.  SON XIMELIS  7-1PREBENJAMINS GRUP C
726-nov.19:00ATº MONTAURAATº MANACOR D.M.  3-0  PREBENJAMINS GRUP C
83-dic.11:00ATº MANACOR CAMPOS ATLÉTIC 1-4  PREBENJAMINS GRUP C
96-dic.11:30ALCÚDIA ATLÈTIC A.  ATº MANACOR-  PREBENJAMINS GRUP C
1010-dic.17:45ATº MANACOR D.M.  PENYA ESP.S'ARENAL  0-4  PREBENJAMINS GRUP C
1117-dic.10:30MARIA DE LA SALUT  ATº MANACOR D.M.  3-3PREBENJAMINS GRUP C
1214-ene.12:30ATº MANACOR SP. SANT MARÇAL  6-1  PREBENJAMINS GRUP C
1321-ene.15:15ATº MANACOR D.M.  ATº SANTA MONICASUSPPREBENJAMINS GRUP C
1428-ene.Descansa  ATº MANACOR D.M.  -  PREBENJAMINS GRUP C
154-feb.12:30ATº MANACOR POBLENÇ ATº DEL P.  1-3PREBENJAMINS GRUP C
1611-feb.11:00ATº MANACOR  PLA DE NA TESA  0-1  PREBENJAMINS GRUP C
1718-feb.Descansa  ATº MANACOR D.M.  -  PREBENJAMINS GRUP C
1825-feb.12:00ATº MANACORARENAL  3-2PREBENJAMINS GRUP C
193-mar.19:00MARGARITENSE ATºATº MANACOR D.M.  3-0  PREBENJAMINS GRUP C
2011-mar.15:00ATº MANACORINTERPLÀ  6-2  PREBENJAMINS GRUP C
2118-mar.10:00SON XIMELIS  ATº MANACOR 1-5  PREBENJAMINS GRUP C
2225-mar.15:00ATº MANACORATº MONTAURA4-0  PREBENJAMINS GRUP C
231-abr.10:00CAMPOS ATLÉTICATº MANACOR10-0  PREBENJAMINS GRUP C
248-abr.10:00ATº MANACOR.  ALCÚDIA ATLÈTIC A 1-2  PREBENJAMINS GRUP C
2522-abr.12:30PENYA ESP.S'ARENAL  ATº MANACOR9-0PREBENJAMINS GRUP C
2629-abr.10:00ATº MANACOR MARIA DE LA SALUT  7-0  PREBENJAMINS GRUP C
276-may.10:00SP. SANT MARÇAL  ATº MANACOR-  PREBENJAMINS GRUP C
2812-may.19:00ATº SANTA MONICA ATº MANACOR.  3-9  PREBENJAMINS GRUP C
2920-may.ATº MANACOR D.M.  Descansa  -  PREBENJAMINS GRUP C
3026-may.18:00POBLENÇ ATº ATº MANACOR -  PREBENJAMINS GRUP C

PARTITS CAP DE SETMANA

AMATEURS

18/11/201717:30MANACOR  SON CLADERA  -  
18/11/201719:00AT. RAFAL  INTER MANACOR  -  

Class: Manacor  Inter Manacor  

JUVENILS
19/11/2017MIRALBUENO EL OLIVARMANACOR A-
19/11/201716:30FERRIOLENSE A  MANACOR B  -  
19/11/201718:00AT. MANACOR  MARGARITENSEN AT.-  
19/11/201717:00SON CLADERA A  MANACOR C  -  

Class: Manacor A , Manacor B, Manacor C

INFANTILS

Class: Manacor, Olímpic, Atº Manacor

BENJAMINS

Class: ManacorInter Manacor, Atlº Manacor

PRE-BENJAMINS

Class: ManacorAtlètic Manacor

  • ravanetto-petit   ibred_300   hyundai_25aniv-logo
  • Darreres Notícies

  • Archivos

  • Altres webs

  • Red Asistencial- Juaneda Dental
  • Hola, ja saps que has d'acceptar si estàs conforma que utilitzem cookies Més informació

    Com tots, utilitza’m Cookies. Només els utilitza’m per les nostres estadístiques. Si continues navegant vol dir que ho acceptes. Gràcies i no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per qualsevol aclariment

    Tancar